Poradnik jak dobrać girlandę

Na tej stronie dowiesz się jak prawidłowo dobrać i zaprojektować instalację girland żarówkowych. Poradnik doboru parametrów girland świetlnych przedstawia popularne pytania, na które znajdziesz w nim często nieoczywiste odpowiedzi przygotowane przez zespół żarówkowe.pl . Od 2015 zajmujemy się zarówno produkcją jak i montażem girland. Mamy na koncie setki realizacji, które pozwoliły nam stworzyć ten poradnik. Stanowi on formę pomocy dla osób niezdecydowanych lub obawiających się pewnych nieoczywistych aspektów związanych z girlandami.

Lista zagadnień:

Jak zamówić girlandę?
Składanie zamówień na łańcuchy żarówkowe.pl

Girlandy żarówkowe.pl można kupić bezpośrednio przez formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony lub kontaktując się z nami bezpośrednio pod adresem mailowym alledpiotr@gmail.com oraz telefonicznie 502-413-300

Możesz wybrać jeden z gotowych zestawów w zakładce tutaj lub skonfigurować swój własną girlandę w zakładce na miarę.

Formularz kontaktowy

Wszelkie pytania lub zamówienia, można kierować wypełniając przez formularz kontaktowy poniżej:

  Kontakt bezpośrendni

  Email

  alledpiotr@gmail.com

  Telefon

  502-413-300

  Zarowkowe.pl jest marką firmy ALMONDO PIOTR MROZIŃSKI. To internetowy sklep oferujący ogrodowe girlandy świetlne. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz produkcją na indywidualne zamówienie. Asortyment Żarówkowe.pl jest przeznaczony do montażu w przestrzeni prywatnej, ogrodach lokali gastronomicznych, eventach i wszelkiego rodzaju obiektach obsługujących imprezy. Głównym asortymentem sklepu są gotowe zestawy girland oświetleniowych, jednak ze względu na zapotrzebowanie klientów w łańcuchy tworzone na indywidualne zamówienie, stworzyliśmy możliwość tworzenia ich na wymiar. Zakładka Na Wymiar naszej strony internetowej pozwala na łatwe wprowadzenie indywidualnych długości girlandy, wybór rozstawu oprawek, ich rozmiaru oraz dobranie rodzaju żarówek. Żarówkowe.pl oferuje oświetlenie ze źródłami światła LED oraz klasycznymi żarówkami żarowymi w różnych wariantach mocy, wielkości i wykończenia bańki. Nasza oferta opiera się na dwóch podstawowych rodzajach girland. Pierwszy to łańcuchy z żarówkami E14. Posiadają cienki, nierzucający się w oczy kabel i delikatne oprawki na żarówki tradycyjne lub ledowe. Na krótkich odcinkach można je wieszać bezpośrednio za przewód elektryczny. Przy większych odległościach potrzebna jest dodatkowa linka stalowa podtrzymująca ciężar Girlandy. Drugi typ to girlanda z żarówkami E27. Ma charakterystyczne masywniejsze oprawki i gruby kabel, który może stanowić również element nośny podtrzymujący girlandę na większych odległościach. Jest zalecany do stosowania w ekstremalnych warunkach. Istnieje możliwość jego montażu pionowo w dół jak obramowanie witryny sklepowej. Wszystkie nasze girlandy zapewniają wysoki standard i są testowane przed wyruszeniem do klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i instalacjach girland oświetleniowych. W przypadku problemów z doborem odpowiedniego rozwiązania zapraszamy do kontaktu z nami!

  Mobile:502-413-300     E-mail:alledpiotr@gmail.com     WWW:https://zarowkowe.pl/