Napisz do nas

Informacje kontaktowe

żarówkowe.pl żarówkowe.pl

jest marką firmy:

ALMONDO Piotr Mroziński
ul. Krasińskiego 16/152 
01-581 Warszawa 
NIP: 525 147 36 61 
REGON: 015813668 

e: alledpiotr@gmail.com
m: + 48 502413300
Zarowkowe.pl jest marką firmy ALMONDO PIOTR MROZIŃSKI. To fizycznie istniejąca i dostępna pracownia oraz internetowy sklep oferujący ogrodowe girlandy świetlne. Zajmujemy się głownie produkcją girland żarówkowych na indywidualne zamówienie.
Łańcuchy świetlne z żarówkowe.pl mogą być piękną dekoracją przestrzeni prywatnej, domu czy tarasu, doskonale nadają się do oświetlania i budowania klimatu w ogródkach i ogrodach lokali gastronomicznych, na eventach i weselach, jako elementy scenograficzne produkcji reklamowych czy filmowych.
Mamy w sprzedaży gotowe zestawy girland oświetleniowych, jednak najczęściej łańcuchy żarówkowe są składane na indywidualne zamówienie, przygotowywane na wymiar. Zakładka Na miarę naszej strony internetowej pozwala na łatwe wprowadzenie indywidualnie wybranych parametrów girlandy takich jak długość całkowita, rodzaj i rozstaw oprawek, długość przewodu zasilającego i kończącego, rodzaje zakończeń oraz konkretny model żarówki. Żarówkowe.pl oferuje oświetlenie ze źródłami światła LED oraz klasycznymi żarówkami żarowymi w różnych wariantach mocy, wielkości, z bańkami przezroczystymi lub mlecznymi. Kontakt poprzez formularz kontaktowy, email lub telefoniczny umożliwia zamówienia girlandy o zupełnie dowolnej konfiguracji, np. z nieregularnymi odstępami pomiędzy poszczególnymi żarówkami.
Nasza oferta opiera się na dwóch podstawowych rodzajach girland. Pierwszy to łańcuchy z żarówkami E14. Mają cienki, nierzucający się w oczy kabel i delikatne oprawki na żarówki tradycyjne lub ledowe. Na krótkich odcinkach można je wieszać bezpośrednio za przewód elektryczny. Przy większych odległościach potrzebna jest dodatkowa linka stalowa podtrzymująca ciężar girlandy. Drugi typ to girlanda z żarówkami E27. Ma masywniejsze oprawki i charakterystyczny gruby kabel o przekroju prostokątnym, który może stanowić również element nośny podtrzymujący girlandę na większych odległościach. Dobre uszczelnienie styku pomiędzy oprawką z żarówką daje możliwości montażu girlandy nie tylko jako łańcucha z żarówkami wiszącymi pionowo do dołu ale także np. wokół witryny, gdzie część żarówek jest zamontowana poziomo. Istnieje możliwość jego montażu pionowo w dół jak obramowanie witryny sklepowej.
Wszystkie nasze produkty są wykonywane z najwyższą starannością i są przed wyruszeniem do klienta skrupulatnie testowane pod kątem szczelności i ciągłości elektrycznej. 
Chętnie doradzamy klientom w kwestii wyboru rodzaju i konkretnych parametrów zamawianych girland. Na życzenie klienta przeprowadzamy wizje lokalne i pomiary, przygotowujemy projekty rozwieszenia girland na podstawie otrzymanych rysunków, zajmujemy się również montażem i demontaże naszych girland, w dowolnym geograficznie miejscu świata 🙂
Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i instalacjach girland oświetleniowych. W jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami!
mobile: +48 502 413 300     email: alledpiotr@gmail.com    https://zarowkowe.pl/