Rodzaje mocowania łańcucha żarówkowego

Łańcuch żarówkowy jest uniwersalnym źródłem światła dekoracyjnego, światła użytkowego lub może pełnić funkcję reklamową. Najczęściej spotykany sposób montażu girlandy to zaczepienie jej za dwa końce i rozciągnięcie z lekkim ugięciem. W przypadku dłuższych i cięższych girland powinno się dodatkowo podwiesić girlandę do rozwieszonej wcześniej, cienkiej linki stalowej. Przypięta opaską zaciskową co jeden lub dwa punkty świetlne, jest ona niewidoczna z ziemi a zabezpiecza łańcuch przed przypadkowym zerwaniem pod własnym ciężarem lub pociągnięciem przypadkowej osoby.

Girlandy o gwincie E27, umożliwiają mocowanie na ścianach lub oknach. Dodatkowo uszczelniona oprawka, odporna jest na zalanie wodą padającą z każdego kierunku, dlatego często wykorzystuje się ją jako dekoracyjne źródło światła mocowane wokół szyldów, okien, w niszach architektonicznych, czy reklamach. Girlandę najłatwiej jest zamocować opaską zaciskową do wcześniej przykręconego lub przyklejonego uchwytu. 

Dekoracyjne girlandy E14 wyposażone w delikatne oprawki i cienki przewód, sprawdzają się również podczas sesji zdjęciowych. Rozłożone w chaotyczny sposób, dekorują i dopełniają ciepłym światłem. Stanowią idealny efektowny dodatek do eleganckich wnętrz.

Girlandy dostępne są również z dodatkowym nakręcanym kołnierzem, umożliwiającym jej montaż w otworze w dowolnej powierzchni. Takie montaż szczególnie wykorzystwyany jest przy oświetleniu w literach przestrzennych 3D

Girlanda żarówkowa E14 zawieszona na końcach
Girlanda mocowana za końce łańcucha
girlanda mocowana wokół tarasu
Girlanda mocowana wkół tarasu
Napis LOVE 3D oświetlony przestrzennie girlandą
Girlanda do sesji zdjęciowej

Girlandy mają nieskończoną ilość możliwości zastosowań a ograniczenie stanowi jedynie wyobraźnia jej użytkownika. W przypadku wątpliwości w sposobie realizacji własnego pomysłu na girlandę, zapraszam do kontaktu i wspólnej analizy możliwości.

Formularz kontaktowy

Wszelkie pytania lub zamówienia, można kierować wypełniając przez formularz kontaktowy poniżej:

  Kontakt bezpośrendni

  Email

  alledpiotr@gmail.com

  Telefon

  502-413-300

  Zarowkowe.pl jest marką firmy ALMONDO PIOTR MROZIŃSKI. To internetowy sklep oferujący ogrodowe girlandy świetlne. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz produkcją na indywidualne zamówienie. Asortyment Żarówkowe.pl jest przeznaczony do montażu w przestrzeni prywatnej, ogrodach lokali gastronomicznych, eventach i wszelkiego rodzaju obiektach obsługujących imprezy. Głównym asortymentem sklepu są gotowe zestawy girland oświetleniowych, jednak ze względu na zapotrzebowanie klientów w łańcuchy tworzone na indywidualne zamówienie, stworzyliśmy możliwość tworzenia ich na wymiar. Zakładka Na Wymiar naszej strony internetowej pozwala na łatwe wprowadzenie indywidualnych długości girlandy, wybór rozstawu oprawek, ich rozmiaru oraz dobranie rodzaju żarówek. Żarówkowe.pl oferuje oświetlenie ze źródłami światła LED oraz klasycznymi żarówkami żarowymi w różnych wariantach mocy, wielkości i wykończenia bańki. Nasza oferta opiera się na dwóch podstawowych rodzajach girland. Pierwszy to łańcuchy z żarówkami E14. Posiadają cienki, nierzucający się w oczy kabel i delikatne oprawki na żarówki tradycyjne lub ledowe. Na krótkich odcinkach można je wieszać bezpośrednio za przewód elektryczny. Przy większych odległościach potrzebna jest dodatkowa linka stalowa podtrzymująca ciężar Girlandy. Drugi typ to girlanda z żarówkami E27. Ma charakterystyczne masywniejsze oprawki i gruby kabel, który może stanowić również element nośny podtrzymujący girlandę na większych odległościach. Jest zalecany do stosowania w ekstremalnych warunkach. Istnieje możliwość jego montażu pionowo w dół jak obramowanie witryny sklepowej. Wszystkie nasze girlandy zapewniają wysoki standard i są testowane przed wyruszeniem do klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i instalacjach girland oświetleniowych. W przypadku problemów z doborem odpowiedniego rozwiązania zapraszamy do kontaktu z nami!

  Mobile:502-413-300     E-mail:alledpiotr@gmail.com     WWW:https://zarowkowe.pl/