Lepsza jest girlanda z dużym czy małym gwint?

Najpopularniejsze girlandy wyposażone są w dwa podstawowe rodzaje gwintów, tak zwany mały i duży gwint. 

 

Mały gwint to żarówki i girlandy o oznaczeniu E14. Jest to rodzaj girlandy wykonanej z cienkiego przewodu elektrycznego i delikatnych oprawek do montażu żarówek. Girlanda dedykowana jest do świecenia w mniejszych przestrzeniach do wypełnienia przestrzeni w nieprzytłaczający sposób. Przy dłuższych łańcuchach (ponad 20 punktów żarówek) niezbędne jest zastosowanie dodatkowej linki stalowej, wzdłuż której podwieszana jest girlanda. 

Girlanda z oprawką z gwintem E14

Duży gwint to żarówki o oznaczeniu E27. To girlandy z masywnym kablem i wytrzymałymi oprawkami, przeznaczone do większych żarówek. Jest to pancerny rodzaj girlandy o masywnej budowie, wytrzymałym gumowanym przewodzie elektrycznym zdolnym do podtrzymania długich łańcuchów i oprawkach z tworzywa sztucznego z dodatkową uszczelką żarówki.  Girlanda najlepiej sprawdza się w ma dużych przestrzeniach, do świecenia z żarówkami o dużej bańce i wyższych mocach LED. Jest to pancerny rodzaj 

girlanda z oprawką o gwincie E27 LED

Formularz kontaktowy

Wszelkie pytania lub zamówienia, można kierować wypełniając przez formularz kontaktowy poniżej:

  Kontakt bezpośrendni

  Email

  alledpiotr@gmail.com

  Telefon

  502-413-300

  Zarowkowe.pl jest marką firmy ALMONDO PIOTR MROZIŃSKI. To internetowy sklep oferujący ogrodowe girlandy świetlne. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz produkcją na indywidualne zamówienie. Asortyment Żarówkowe.pl jest przeznaczony do montażu w przestrzeni prywatnej, ogrodach lokali gastronomicznych, eventach i wszelkiego rodzaju obiektach obsługujących imprezy. Głównym asortymentem sklepu są gotowe zestawy girland oświetleniowych, jednak ze względu na zapotrzebowanie klientów w łańcuchy tworzone na indywidualne zamówienie, stworzyliśmy możliwość tworzenia ich na wymiar. Zakładka Na Wymiar naszej strony internetowej pozwala na łatwe wprowadzenie indywidualnych długości girlandy, wybór rozstawu oprawek, ich rozmiaru oraz dobranie rodzaju żarówek. Żarówkowe.pl oferuje oświetlenie ze źródłami światła LED oraz klasycznymi żarówkami żarowymi w różnych wariantach mocy, wielkości i wykończenia bańki. Nasza oferta opiera się na dwóch podstawowych rodzajach girland. Pierwszy to łańcuchy z żarówkami E14. Posiadają cienki, nierzucający się w oczy kabel i delikatne oprawki na żarówki tradycyjne lub ledowe. Na krótkich odcinkach można je wieszać bezpośrednio za przewód elektryczny. Przy większych odległościach potrzebna jest dodatkowa linka stalowa podtrzymująca ciężar Girlandy. Drugi typ to girlanda z żarówkami E27. Ma charakterystyczne masywniejsze oprawki i gruby kabel, który może stanowić również element nośny podtrzymujący girlandę na większych odległościach. Jest zalecany do stosowania w ekstremalnych warunkach. Istnieje możliwość jego montażu pionowo w dół jak obramowanie witryny sklepowej. Wszystkie nasze girlandy zapewniają wysoki standard i są testowane przed wyruszeniem do klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i instalacjach girland oświetleniowych. W przypadku problemów z doborem odpowiedniego rozwiązania zapraszamy do kontaktu z nami!

  Mobile:502-413-300     E-mail:alledpiotr@gmail.com     WWW:https://zarowkowe.pl/