girlanda świetlna w ogrodzie pełnym drzew

Girlanda świetlna do ogrodu pełnego drzew

Powoli kończy się zima i będziemy mogli znowu cieszyć się życiem na świeżym powietrzu! Czas pomyśleć o oświetleniu Twojego balkonu, tarasu czy ogrodu. Jednym z najprostszych sposobów na realizację oświetlenia zewnętrznego jest zamontowanie girlandy ogrodowej. 

 

girlanda-ogrodowa-na-wiosne-lancuch-led

Potrzebujesz prostej realizacji i pięknego efektu – zamów girlandę świetlną

Poza tym, że girlanda żarówkowa stanowi piękną dekorację jest także źródłem światła, które pozwoli komfortowo korzystać z zewnętrznej przestrzeni. Wielką zaletą, którą posiada girlanda świetlna jest łatwość montażu. Wystarczy dostęp do dowolnego źródła napięcia, w postaci gniazdka elektrycznego lub puszki łączeniowej oraz odpowiednio oddalone punkty zaczepienia girlandy (przy długościach girlandy rzędu 10m wystarczą tylko 2 takie punkty). Rozwieszenie girlandy na tarasie czy w ogrodzie między drzewami może zająć dosłownie tylko kilka minut i od razu możemy podziwiać piękny efekt naszej pracy. Nie potrzeba skomplikowanych i kosztownych prac, które zwykle towarzyszą montażowi innego typu oświetlenia zewnętrznego. Montaż girlandy sprowadza się do konieczności połączenia łańcucha żarówek do dowolnych stabilnych elementów. Mogą to być drzewa w ogrodzie, słupki podtrzymujące dach altanki, elementy konstrukcyjne balkony albo haki przykręcone do ściany za pomocą kołków rozporowych. Jeśli elementy podporowe nie są zupełnie sztywne wybierz lżejszy typ girlandy – girlandę z oprawkami e14 lub e12. Więcej o wyborze typów girland żarówkowych przeczytasz tu: Jaki typ girlandy wybrać?

wiosenna-girlanda-swietlna-zarowki-sznur-led

Girlandy żarówkowe na każdą porę roku

Girlandowe oświetlenie drzew w ogrodzie może pozostać zamontowane przez cały rok – nasze girlandy zewnętrzne są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – deszczu, śniegu czy mrozu. Tak więc girlanda z żarówek rozwieszona na wiosnę to w zime piękna girlanda świąteczna ! Ale oczywiście montaż przyjemniej prowadzić kiedy jest w miarę ciepło i nie pada – pomyśl o tym teraz, wymyśl gdzie mógłbyś powiesić girlandę, zmierz odległość między podporami i odległość do źródła zasilania, pomyśl jaki rozstaw żarówek będzie dla Ciebie odpowiedni, zastanów się nad wyborem rodzaju żarówek i zamów u nas girlandę na balkon, a może girlandę na taras czy girlandę do altany? Jeśli zmierzona przez Ciebie długość girlandy będzie wielokrotnością 5m,czyli będzie Ci potrzebna np. girlanda ogrodowa 20m, sprawdź czy nie znajdziesz odpowiadającego Ci produktu w naszych gotowych zestawach. Jeśli pomiar da inną wartość wyprodukujemy dla Ciebie girlandę na miarę, o dowolnej długości i dowolnym rozstawie żarówek. Za pomocą prostego kalkulatora możesz samemu przygotować wycenę takiej girlandy i złożyć zamówienie.

Aby zamówić girlandę, napisz do nas lub zadzwoń

Proszę przepisz wygenerowany kod produktu do tematu wiadomości oraz podaj swój numer telefonu. Znacznie przyśpieszy on realizację Twojego zamówienia.

    Informacje kontaktowe

    Email

    alledpiotr@gmail.com

    Telefon

    502-413-300