oświetlenie liter przestrzennych 3D do sesji zdjęciowej

Żarówki jako oświetlenie napisu z liter przestrzennych

Napis LOFT 3D oświetlony girlandą
Litera przestrzenna L z zamocowanymi żarówkami
Napis z żarówkami - ciepłe światło
Napis LOVE 3D oświetlony przestrzennie girlandą
Napis przestrzenny 3D girlandowy z bażantem na sesji zdjęciowej
Girlanda jako ozdoba na podłodze podczas sesji zdjęciowej

Girlanda mocowana w dużych stojących literach, dekorująca ich frontową część. Przestrzenne litery 3D dekorujące sesję zdjęciową do magazynu.

OPIS REALIZACJI

Przestrzenne litery przestrzenne 3D to trójwymiarowe znaki, wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Mogą być zawieszone, postawione na konstrukcji lub zwyczajnie oparte o ziemie. Dzięki dużym rozmiarom, stanowią imponujący element dekoracji wnętrza domów i eventów. Mogą być również częścią wyróżniającej się z otoczenia reklamy. Ich efekt potęguję zastosowanie girland mocowanych w frontowej płaszczyźnie panelu litery.

Oświetlenie liter bezpośrednio zamocowanym łańcuchem świetlnym, potęguje oszałamiający efekt przestrzennych znaków, wyróżniając je spośród otoczenia. Dzięki świecącym żarówkom, litery nabierają wyjątkowego wyglądu, przypominającego świetlne reklamy jakie znamy z stanów zjednoczonych z ubiegłego wieku. Jest to dodatek, nadający wystrojowi retro charakteru.

Oprawka girlandy przykręcana jest do frontu litery, w taki sposób aby ukryta została jej część z przewodem elektrycznym, a wyeksponowana była jedynie świecąca część z żarówką. Poza girlandą do wyposażenia w przestrzennych konstrukcjach, na zamówienie produkujemy również stalowe znaki, wg indywidualnego zamówienia klienta.

Napisz do nas przez formularz:

  Kontakt bezpośredni

  Email

  alledpiotr@gmail.com

  Telefon

  502-413-300

  Zarowkowe.pl jest marką firmy ALMONDO PIOTR MROZIŃSKI. To internetowy sklep oferujący ogrodowe girlandy świetlne. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz produkcją na indywidualne zamówienie. Asortyment Żarówkowe.pl jest przeznaczony do montażu w przestrzeni prywatnej, ogrodach lokali gastronomicznych, eventach i wszelkiego rodzaju obiektach obsługujących imprezy. Głównym asortymentem sklepu są gotowe zestawy girland oświetleniowych, jednak ze względu na zapotrzebowanie klientów w łańcuchy tworzone na indywidualne zamówienie, stworzyliśmy możliwość tworzenia ich na wymiar. Zakładka Na Wymiar naszej strony internetowej pozwala na łatwe wprowadzenie indywidualnych długości girlandy, wybór rozstawu oprawek, ich rozmiaru oraz dobranie rodzaju żarówek. Żarówkowe.pl oferuje oświetlenie ze źródłami światła LED oraz klasycznymi żarówkami żarowymi w różnych wariantach mocy, wielkości i wykończenia bańki. Nasza oferta opiera się na dwóch podstawowych rodzajach girland. Pierwszy to łańcuchy z żarówkami E14. Posiadają cienki, nierzucający się w oczy kabel i delikatne oprawki na żarówki tradycyjne lub ledowe. Na krótkich odcinkach można je wieszać bezpośrednio za przewód elektryczny. Przy większych odległościach potrzebna jest dodatkowa linka stalowa podtrzymująca ciężar Girlandy. Drugi typ to girlanda z żarówkami E27. Ma charakterystyczne masywniejsze oprawki i gruby kabel, który może stanowić również element nośny podtrzymujący girlandę na większych odległościach. Jest zalecany do stosowania w ekstremalnych warunkach. Istnieje możliwość jego montażu pionowo w dół jak obramowanie witryny sklepowej. Wszystkie nasze girlandy zapewniają wysoki standard i są testowane przed wyruszeniem do klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i instalacjach girland oświetleniowych. W przypadku problemów z doborem odpowiedniego rozwiązania zapraszamy do kontaktu z nami!

  Mobile:502-413-300     E-mail:alledpiotr@gmail.com     WWW:https://zarowkowe.pl/