Girlanda nad parkietem i w namiocie weselnym

Girlandy żarówkowe oświetlająca parkiet i namiot weselny

Girlanda żarówkowa wesele parkiet
Girlanda w namiocie weselnym
montaz-girlandy-zarowkowej-na-stalowej-linie
Girlanda żarówkowa nad pełnym ludzi parkietem do tańca
Girlanda wewnątrz namiotu weselnego

Girlandy żarówkowe oświetlają wnętrze namiotu weselnego i parkiet taneczny przed namiotem. Użycie ściemniaczy umożliwia pełną kontrolę nad oświetleniem

OPIS REALIZACJI

W namiocie weselnym  i nad parkietem tanecznym rozwiesiliśmy w sumie ok. 150m girland z żarówkami tradycyjnymi (żarowymi) 15W.  Instalacja była wyposażona w ściemniacze umożliwiające regulacje ilości światła i dopasowywanie jej do pory dnia i momentu imprezy.

Całość realizacji poprzedziła wizja lokalna. Ustaliliśmy z klientem w jaki sposób girlandy żarówkowe mają być rozwieszone w namiocie weselnym oraz nad parkietem tanecznym przed namiotem.  Przeprowadziliśmy dokładne pomiary namiotów i przestrzeni tanecznej.  Na tej podstawie przygotowaliśmy projekt instalacji z zaznaczonym podziałem na poszczególne sekcje girland, miejscem montażu ściemniaczy i punktami podłączenia ściemniaczy do instalacji elektrycznej (do agregatu prądotwórczego). Obliczone zostało również całkowite zapotrzebowanie na energię elektryczną tej instalacji.  

Następnie wyprodukowaliśmy łańcuchy świetlne na miarę, zgodnie z pomiarami i ustaleniami poczynionymi w czasie wizji lokalnej. Na dzień przed imprezę nasza ekipa rozwiesiła wszystkie girlandy, wkręciła żarówki i podłączyła ściemniacze fazowe, a dzień po imprezie przyjechaliśmy zdemontować cała tę instalację.

Najczęściej w takim właśnie trybie pracujemy z klientami zdecydowanymi na wynajem girland świetlnych na imprezę.

Pozostańmy w kontakcie