Girlanda oświetlająca ogródek sklepu

Girlandy świetlne przed wejściem do sklepu

Girlanda nad wejściem do sklepu
5 sznurów girland wiszących blisko siebie
Girlanda z żarówkami żarowymi na tle drzew i nieba

Girlanda świetlna świecąca przed sklepem. Widoczne z dużej odległości, pełniąca dekorację i reklamę świetlną sklepu. Zbudowana z żarówek o ciepłej barwie.

OPIS REALIZACJI

Instalacja girlandowa przed sklepem Inui , była naszą pierwszą realizacją girland żarówkowych jaką stworzyliśmy. W kwietniu 2015 w celu rozświetlenia ogródka przed wejściem do lokalu, powiesiliśmy 7 sznurów girland. Wyposażone w tradycyjne żarowe żarówki E14 z mleczną bańką, oświetlały wejście do sklepu, dużą cześć fasady budynku oraz ogródek nad którym wisiały girlandy. 

Widoczne z daleka jasne punkty sznurów świetlnych, są dobrym zabiegiem reklamowym. Odwracają uwagę przypadkowo przechodzących osób, które nie spojrzały by w kierunku sklepu gdyby nie instalacja świetlna. Girlanda wyposażona w ściemniacz, dodatkowo daje możliwość dopasowania intensywności świecenia do otaczających miejskich świateł ulicy lub innych lokalnych źródeł światła spośród których chcielibyśmy się wyróżnić.

Girlanda została zawieszona przed lokalem Inui przy ul. Mickiewicza na warszawskim Żoliborzu. Łańcuchy rozświetlały wejście do lokalu przez pełne dwa sezony, świecąc bez przerw przez całą zimę i lato, aż do zakończenia działalności sklepu.

Pozostańmy w kontakcie

Napisz do nas przez formularz:

  Bezpośredni kontakt:

  Email

  alledpiotr@gmail.com

  Telefon

  502-413-300

  Zarowkowe.pl jest marką firmy ALMONDO PIOTR MROZIŃSKI. To internetowy sklep oferujący ogrodowe girlandy świetlne. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz produkcją na indywidualne zamówienie. Asortyment Żarówkowe.pl jest przeznaczony do montażu w przestrzeni prywatnej, ogrodach lokali gastronomicznych, eventach i wszelkiego rodzaju obiektach obsługujących imprezy. Głównym asortymentem sklepu są gotowe zestawy girland oświetleniowych, jednak ze względu na zapotrzebowanie klientów w łańcuchy tworzone na indywidualne zamówienie, stworzyliśmy możliwość tworzenia ich na wymiar. Zakładka Na Wymiar naszej strony internetowej pozwala na łatwe wprowadzenie indywidualnych długości girlandy, wybór rozstawu oprawek, ich rozmiaru oraz dobranie rodzaju żarówek. Żarówkowe.pl oferuje oświetlenie ze źródłami światła LED oraz klasycznymi żarówkami żarowymi w różnych wariantach mocy, wielkości i wykończenia bańki. Nasza oferta opiera się na dwóch podstawowych rodzajach girland. Pierwszy to łańcuchy z żarówkami E14. Posiadają cienki, nierzucający się w oczy kabel i delikatne oprawki na żarówki tradycyjne lub ledowe. Na krótkich odcinkach można je wieszać bezpośrednio za przewód elektryczny. Przy większych odległościach potrzebna jest dodatkowa linka stalowa podtrzymująca ciężar Girlandy. Drugi typ to girlanda z żarówkami E27. Ma charakterystyczne masywniejsze oprawki i gruby kabel, który może stanowić również element nośny podtrzymujący girlandę na większych odległościach. Jest zalecany do stosowania w ekstremalnych warunkach. Istnieje możliwość jego montażu pionowo w dół jak obramowanie witryny sklepowej. Wszystkie nasze girlandy zapewniają wysoki standard i są testowane przed wyruszeniem do klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i instalacjach girland oświetleniowych. W przypadku problemów z doborem odpowiedniego rozwiązania zapraszamy do kontaktu z nami!

  Mobile:502-413-300     E-mail:alledpiotr@gmail.com     WWW:https://zarowkowe.pl/