Girlanda na lodowisku przed PKIN

Girlandy żarówkowe do oświetlenia lodowiska

Girlanda LED nad lodowiskiem prze PKiN
Girlanda LED nad lodowiskiem w centrum Warszawy
Girlanda zimą nad lodowiskiem, przed teatrem dramatycznym
Nowoczesne oświetlenie LED nad lodowiskiem

Girlanda oświetlająca lodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Girlanda zawieszona zimą nad lodowiskiem, wyposażona w nowoczesne żarówki LED.

OPIS REALIZACJI

Girlandy świetlne są bardzo dekoracyjne, mogą budować nastrój, przyciągać uwagę ale mogą także być wykorzystywane jako podstawowe źródło użytkowego światła.

Przykład: oświetlenie lodowiska przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Zamiast klasycznych wysokich i ciężkich słupów i lamp typu stadionowego użyliśmy kilku linii lekkich girland z oprawkami e14 i żarówkami LED mlecznymi, 3W. Udało się uzyskać intensywne i co również ważne bardzo równomierne oświetlenie tafli lodowiska. Ponadto rozproszone źródła światła nie dawały nigdzie ostrych cieni, co również poprawiało komfort jazdy.

Grilandy zdały egzamin, świecąc bezawaryjnie długimi zimowymi wieczorami w minusowych temperaturach, a także w czasie opadów śniegu. Rozciągnięte między wysokimi słupami, były najjaśniejszym punktem w okolicy, co ściągało w otoczenie lodowiska dużo przypadkowych, ciekawych nowego obiektu osób.