oświetlenie girlandowe baru nad Wisłą w Warszawie

Girlanda świetlna | Bar TAPAS nad Wisłą w centrum Warszawy

Girlanda na brzegu Wisły w Warszawie
Girlanda na brzegu Wisły w Warszawie, na tle mostu
Girlanda nad Wisłą o zachodzie słońca

Bar na brzegu Wisły, oświetlony girlandami z klasycznymi żarówkami. Girlandy świecące białym ciepłym światłem, wyróżniają się na tle zimnych świateł miasta.

OPIS REALIZACJI

Girlandy zarowkowe.pl znalazły zastosowanie w wielu lokalach na na bulwarach warszawskich oraz innych nadrzecznych polskich miast i jezior. Oświetlenie wytyczające granice ogródka i plaży, przyciąga do swojego obszaru plażowiczów, przechodnich turystów oraz przybijających do brzegu żeglarzy. 
Girlandy jako subtelne źródło światła, zaprasza w swojej przestrzeni do relaksu. Jako dodatek, wypełnia przestrzeń klimatycznym światłem, podkreślając szczególnie te miejsca, które chcemy uwydatnić i pokazać klientom lub przechodniom. Dostosowane na miarę pod względem długości i gęstości, girlandy są w stanie dopasować się do każdego otoczenia, w sposób jaki nie potrafi żadna innego rodzaju lampa czy reflektor. 

 

 Bar TAPAS został wyposażony w jedną z produkowanych przez nas Girland

Girlanda Baru TAPAS jest klasyczną żarówkową girlandą świetlną. Została wyposażona w oprawki na żarówki o małym gwincie E14 i żarówki z klasycznym żarnikiem o tradycyjnej ciepło żółtej barwie. Rozświetla jego zewnętrzny obszar, świecąc po obrzeżu drewnianego podestu, kontrastując z otaczającymi bar latarniami promenady miasta

Formularz kontaktowy

Napisz widomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

    Kontakt bezpośredni

    Email

    alledpiotr@gmail.com

    Telefon

    502-413-300