Girlandy w Fortecy Kręglickich

Girlanda z dużych święcących kul

Girlandy ogrodowe stały się w ostatnich latach bardzo popularnym sposobem dekoracji i oświetlania wnętrz i przestrzeni zewnętrznych – ogrodów, pergoli, tarasów. Wiele sklepów, łącznie z popularnymi marketami budowlanymi oferuje gotowe zestawy oprawek na kablach w dobrej cenie i czasem również w dobrej jakości. Jesteśmy małą firmą, ale możemy konkurować z ofertą gigantów dlatego, że potrafimy spełniać nietypowe i wyszukane potrzeby naszych klientów, nad którymi nie opłaca się pochylać producentom masowym. Przykład takiej realizacji pokazujemy poniżej. Można ją obejrzeć na żywo w Warszawskiej restauracji LAS. ….

kule-led-girlanda

Realizacja na miarę - girlanda z kulami o dużej średnicy

Przykładem takiej realizacji jest łańcuch kul o średnicy aż 30cm, wykonanych z białego plexi. Kule bardzo ładnie prezentują się w przestrzeni pomiędzy drzewami, przypominają trochę świecące księżyce. Taki efekt jest nie do uzyskania za pomocą gołych żarówek, które klasycznie montuje się w łańcuchach ogrodowych. Wewnątrz każdej hermetycznie zamkniętej kuli znajduje się oprawka e27 i żarówka o mocy 4,5W. Moc żarówki została dobrana na podstawie prób przeprowadzonych przed instalacją całej girlandy, na miejscu montażu.

Aby zamówić girlandę, napisz do nas lub zadzwoń

Proszę przepisz wygenerowany kod produktu do tematu wiadomości oraz podaj swój numer telefonu. Znacznie przyśpieszy on realizację Twojego zamówienia.

Informacje kontaktowe

Email

alledpiotr@gmail.com

Telefon

502-413-300