Girlanda w podwórku kamienicy

Girlanda oświetlająca wnętrze kamienicy na ul. Jagiellońskiej w Warszawie

Z odrobiną wyobraźni oraz niedużym nakładem pracy, można odmienić podwórko w zupełnie nieoczywisty sposób, tworząc coś nowego i oryginalnego. Na podwórku kamienicy przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, zostały zainstalowane łańcuchy girland, rozwieszonych w krzyżujący się sposób. Grilandy aby zapewnić maksimum klimatu, zostały wyposażone w tradycyjne żarowe żarówki o klasycznej ciepłej barwie światła.

Girlanda-wewnatrz-podworka-kamienicy

Cieplejsza pogoda i odpowiedni klimat to wszystko czego potrzeba aby spędzać więcej czasu na zewnątrz. Jeśli chcesz aby twój taras był perfekcyjny to ważne aby dodać do niego coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Taki efekt pozwalają uzyskać, przygotowywane na zamówienie profesjonalne girlandy ogrodowe. Przygotowywane zgodnie z indywidualnym zamówieniem, perfekcyjnie wkomponują się w twoją przestrzeń. Ciepłe żarówki połączone cienkim przewodem, mogą zarówno stanowić oświetlenie podstawowe, oraz oświetlenie dekoracyjne lekko podkreślając ważne elementy architektury. 

girlanda-zarowkowa-na-tle-elewacji-budynku

Efekt świetlny dziesiątek żarówek, potęgowany jest przez odbicia świateł w oknach budynku. 

girlanda-ogrodowa-wewnatrz-podworka

Grilandy, festynowe lampki idealne do dekoracji imprez. Łańcuchy wyposażone w nowoczesne i oszczędne żarówki LED nadające się idealne do wieszania zarówno na zewnątrz i wewnątrz budynku. Charakteryzują się wielofunkcyjnym zastosowaniem, mogą stanowić dekoracje oraz podstawowe źródło oświetlenia.
Dowolne kombinacje rozwieszenia girland, umożliwiająć dostosowanie ich do wnętrz o każdym kształcie i wymiarze. W pełni konfigurowalne pozwalają na stosowanie żarówek o różnym kształcie, kolorze, mocy i technologii.