girlanda ogrodowa w ogrodzie kawiarni

Girlanda ogrodowa w cukierni

Girlanda świetlna to efektywne i klimatyczne źródło oświetlenia do twojego ogrodu, tarasu lub balkonu. Kolorowe lub białe żarówki filamentowe LED pozwolą Ci rozświetlić ogród i spędzać w nim długie letnie wieczory na zewnątrz z przyjaciółmi lub rodziną. Możesz również użyć klasyczne żarowe żarówki, które wprowadzą jeszcze więcej relaksującego światła, dzięki możliwości podłączenia ich do ściemniacza i regulacji jasności światła girlandy ogrodowej.

girlanda swietlna do ogrodu
Stoisko targowe oświetlone girlandami

Girlanda ogrodowa to sznur wykonany z przewodu elektrycznego, z zamocowanymi do niego oprawkami do wkręcenia żarówek

Girlanda ogrodowa to sznur wykonany z przewodu elektrycznego, z zamocowanymi do niego oprawkami do wkręcenia żarówek. Girlandy występują w dwóch standardowych rozmiarach gwintów żarówek E27 (duży gwint) i E14 (mały gwint). Duży gwint, umożliwi Ci użycie większej mocy i większej wielkości żarówek. Mały gwint umożliwia wkręcenie drobniejszych źródeł światła, które sprawdzają się szczególnie w oświetleniu mniejszych przestrzeni jak przydomowe tarasy, ogródki lub wnętrza pomieszczeń.

 

Girlanda sprawdzi się w każdym ogrodzie. Jest też wodoodporna, pod warunkiem że do oprawek wkręcone są wszystkie żarówki. Łańcuchy zasilane są napięciem 230V dlatego pamiętaj że aby girlanda była bezpieczna dla otoczenia, musi być zamocowana poza zasięgiem rąk. Jeśli tak nie jest i występuje ryzyko odkręcenia żarówki przez przypadkowe osoby, należy użyć girlandy zasilanej niskim napięciem 36V. Girlanda zasilana bezpiecznym napięciem 36V, jest odporna na każdego rodzaju zwarcia i wyłączy się automatycznie od zasilania, kiedy układ zasilający wykryje przypadkowe zetknięcie styków w oprawce żarówki

Pozostańmy w kontakcie